Tisztelt Szülők!

A Csólyospálosi Általános Iskolában a nevelés-oktatás tantermen kívüli, digitális munkarend szerint történik.

Alsó tagozat:

Március 16-tól alsó tagozaton az online oktatásra a Google Drive platformját használjuk. Ezen az ingyenesen használható virtuális tárhelyen mappákat hoztunk létre. A létrehozott osztálymappákban, napi lebontásban, órarend szerint haladva kapják meg a gyerekek a napi tanulnivalót. A feladatok elvégzéséhez pontos útmutatást, leírást kapnak, amelyhez szükséges a pedagógiai magyarázat, ott saját készítésű videókat is töltünk melléjük a szülők és a gyerekek megsegítésére.

Felső tagozat:

Március 16-tól a Google Tanterem felületén keresztül folyik az oktatás.  Minden osztály minden tantárgyához létrehoztunk egy tantermet. Ide töltjük fel órarend szerint az elvégzendő feladatokat. Lehetőség van a feladatok ütemezésére, értékelésére is. Megosztható kép, szöveges dokumentum, link, videó, bármilyen fájl. A tanulók rendszeresen jelezzenek vissza, küldjék vissza a tanári kéréseknek megfelelően a feladatokat!

Kérjük a Tisztelet Szülőket, hogy kísérjék figyelemmel és segítsék gyermekük /gyermekeik tanulmányi munkáját!

Kérdésükkel a tanítókhoz, szaktanárokhoz fordulhatnak a honlapunkon megtalálható levelezési címeken keresztül.

Eredményes otthoni felkészülést kívánunk!

Csólyospálos, 2020.március 23.

Csólyospálosi Általános Iskola nevelőtestülete