Élmény a kémia!

A XXXIV. Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny vármegyei fordulójára 2023. március 24-én került sor a Szegedi Arany János Általános Iskolában, ahol ismét kitűnő teljesítményt nyújtott Gyöngyösi Hanna 8.osztályos tanulónk.

Az országos döntőbe Csongrád-Csanád vármegyéből az első hét legjobb teljesítményt nyújtó tanulót terjesztik fel. Hanna VIII. helyezést ért el, amellyel csak egy hajszál választotta el a továbbjutástól.

Tehetsége, szorgalma és a felkészítő órák sokasága együtt érlelték e csodás eredményt.

Gratulálok Hannának az eddigi teljesítményéhez, és sok sikert kívánok a továbbtanulásához!

Geráné Kullai Melinda

felkészítő tanár

Kategóriák: Hírek

Az Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Csólyospálosi Tagintézménye (6135 Csólyospálos, Kossuth L.u.58.) beiskolázási körzete: Csólyospálos község közigazgatási területe