2022. június 18-án, két évnyi kihagyás után szerencsére újra a hagyományos formában búcsúzhattak iskolájuktól, tanáraiktól, diáktársaiktól a nyolcadik osztályos gyerekek. A ragyogó napsütés, a gyönyörűen feldíszített termek, a megható ballagási műsor mind hozzájárultak ahhoz, hogy egy felejthetetlen, szép ünnepség keretében köszönjék meg a ballagók az iskola pedagógusainak, dolgozóinak és szüleiknek azt, hogy tanulmányaik első fontos állomásán sikeresen túljutottak. Az idei évben a következő tanulók vettek búcsút iskolánktól:

 • Andrejcsik Amina
 • Bartucz Patrik Krisztián
 • Harkai Péter
 • Hesz Dániel
 • Iván András Márk
 • Juhász Edvin
 • Kapás Gergő Lajos
 • Kónya Brenda Luca
 • Kónya Nóra
 • Kovács Ákos
 • Kovács Kevin
 • Kovács Miklós Henrik
 • Krisztin Máté
 • Lukács Liza
 • Márta Gergő
 • Molnár Zita
 • Pimbor Lilien
 • Tóth Kíra Tímea
 • Vass Ádám
 • Vida Norbert Zoltán
 • Zámbó Milán

Osztályfőnök: Provicsné Fodor Nóra

Gratulálunk, és további sok sikert kívánunk további tanulmányaikhoz.

Galéria:

A képeket Széll Andrea és Takács Dalma készítette

Kategóriák: Hírek

Az Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Csólyospálosi Tagintézménye (6135 Csólyospálos, Kossuth L.u.58.) beiskolázási körzete: Csólyospálos község közigazgatási területe