Fürdős Lili, Pimbor Lilien, Provics Regina, Schweizer Shakira, a hétvégén Mórahalmon megrendezett FŐNIX OPEN Majorett versenyen újabb sikereket értek el.

A mazsorettsport-versenygyakorlatokban bot, pompon eszközökkel, junior kategóriában a zsűri értékelte többek között a koreográfiát, a mozgástechnikát és a szertechnikát. A következő eredmények születtek: Pom Csapat kategóriában a lányok arany minősítést kaptak, ezen kívül Lilien Basic Senior Bat Solo kategóriában arany, Basic Senior Pom Solo kategóriában arany, Shakira Basic Junior Bat Solo kategóriában negyedik, Regina Basic Junior Pom Solo kategóriában bronz minősítés, harmadik helyet szerzett. A kitartó munka, szorgalom, a sport szeretete azt eredményezte, hogy a lányok ebben sportágban kiemelkedő eredményeket érnek el.

Büszkék vagyunk rájuk!

Kategória: Hírek

Az Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Csólyospálosi Tagintézménye (6135 Csólyospálos, Kossuth L.u.58.) beiskolázási körzete: Csólyospálos község közigazgatási területe