Már évek óta, így az idei ünnepek előtt is, iskolánk csatlakozott a Karitáció Alapítvány bohócdoktorai által indított kezdeményezéshez, akik táblás csokit gyűjtöttek a kórházban fekvő és rászoruló gyermekek számára. Az iskolánkba járó gyerekek és családjaik ismét nagyon kitettek magukért, közel 250 tábla csokoládét hoztak be a tanulók. Hálásak vagyunk ezért, hiszen mindannyian tudjuk, hogy kapni jó, de adni még jobb. Különösen akkor, ha ezzel egy nemes célt támogatunk. Békés, boldog, egészségben és szeretetben gazdag ünnepeket kívánunk mindenkinek!

Masáné Szekeres Ildikó

Kategória: Hírek

Az Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Csólyospálosi Tagintézménye (6135 Csólyospálos, Kossuth L.u.58.) beiskolázási körzete: Csólyospálos község közigazgatási területe