Az esős idő ellenére hosszú szünet után újra megrendezésre került a Diákolimpia mezei futás körzeti döntője Ruzsán, ahol minden korcsoportban képviseltük iskolánkat. Összesen 36 fővel vettünk rész a megmérettetésen. A verseny szoros küzdelmeket és szép eredményeket hozott minden korcsoportban. Gratulálunk a résztvevőknek a távok teljesítéséhez és az elért eredményekhez!  

I. kcs.  lánycsapat   1. hely

A csapat tagjai:

 • Szabó Lili
 • Birinyi Laura
 • Dudás Ramóna
 • Hevesi Kiara

I. kcs.  fiúcsapat   1. hely

 • Mezei Máté
 • Provics Zalán
 • Tálas Marcell
 • Kullai Bende
 • Rákóczi Renátó
 • Hegedűs Bence

III. kcs. lánycsapat 3. hely

A csapat tagjai:

 • Dávid Dorina
 • Farkas Frida
 • Krisztin Alexandra
 • Nagy Nóra
 • Nagy Sára
 • Szennai Heléna
 • Provics Jázmin
 • Kocsispéter Netti

II. korcsoport lánycsapat: 2. hely – továbbjutás a megyei döntőre

A csapat tagjai:

 • Németh Zsanett
 • Jójárt Zorka
 • Kónya Barbara
 • Rácz-Fodor Nóra

Pölös Gábor

testnevelő tanár

Galéria:

Kategória: Hírek

Az Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Csólyospálosi Tagintézménye (6135 Csólyospálos, Kossuth L.u.58.) beiskolázási körzete: Csólyospálos község közigazgatási területe