Ebből az alkalomból rajpályázatot hirdettünk a gyerekeknek „Mit jelent neked a zene?” címmel. Szabadon választható technikával graffiti-szerű alkotásokat vártunk a nagyobbaktól. A beérkezett munkák mindegyikét jutalmazzuk rajzórai ötössel és apró ajándékkal. A rajzok a világnap hetében az iskola bejáratánál kiállításra kerültek, a gyerekek megnézhették saját és társaik munkáját.

Pénteken reggel és a szünetekben zene szólt az iskolarádióban és az iskolaudvaron, amit a gyerekek nagy örömmel fogadtak. Voltak, akik még táncra is perdültek a szünetekben.

„A muzsika már csak ilyen, megszépíti a világot, megkönnyíti a szívünket, magával ragad, meghat és megnyugtat.”

(Mészöly Ágnes)