2019. novemberében ismét megrendezésre került a könyvtárban a mesemondó verseny iskolánk alsó tagozatosai részére. Az 1 – 2. osztályosok még lelkesek voltak, közülük 14-en tanultak mesét, a 3 – 4. osztályosok közül 7-en töltötték ezzel szabadidejüket.

A kisebbek eredményei:

• 1. helyezett: Német Zsanett 2. o. és Provics Zalán 1. o.

Ők megmutatták tehetségüket Üllésen a kistérségi mese- és prózamondó versenyen, ahol Zsanett 3. helyezést ért el.

• 2. helyezett: Balázs Gergő és Fodor Julianna 2. o.
  • 3. helyezett: Barka Áron 2.o. és Hevesi Kiara 1.o.

(Az első osztályosok felkészítő pedagógusa Ladányi Luca, a másodikosoké Masáné Szekeres Ildikó.)

A 3 – 4. osztályosok eredményei:

• 1. helyezett: Szennai Heléna 4.Á
  • 2. helyezett: Rákóczi Ramóna 4.T

Ők mérettették meg magukat az üllési általános iskola által szervezett versenyen, amit a környék iskoláinak szerveztek.

• 3. helyezett: Provics Regina 4.T és Tóth Léna 4.Á

(A 4.Á osztályosok felkészítő pedagógusa Halácsiné M. Tóth Ágota, a 4.T osztályosoké Provicsné Csoma Tünde.)

Mesemondó verseny 2019. novemberében ismét megrendezésre került a könyvtárban a mesemondó verseny iskolánk alsó…

Közzétette: Csólyospálosi Általános Iskola – 2019. november 28., csütörtök