Ezúttal Érden került megrendezésre a televíziós országos iskolai vetélkedő. A fantasztikus hangulatú sorozaton szoros küzdelmekben volt részünk. A cél a jó hangulat és élményteli sportolás volt, amelyet a verseny maximálisan biztosított. Az elmúlt 10 év bajnokcsapataival versenyezhettünk, amely külön megtiszteltetés volt számunkra. Felejthetetlen élményekkel gazdagodtunk. Az elődöntőben Iváncsa, Oroszlány, Budapest, Gyál és Nagykőrös bajnokcsapataival küzdöttünk a továbbjutásért. Csapatunk tagjai voltak: Dávid Dorina, Fűz Dániel, Márta Gergő, Fűz Barbara, Szilágyi Ádám, Kapás Petra, Molnár Dolli, Dávidné Bognár Beatrix, Tóth-Zsiga Nóra, Pölös Gábor.

Galéria:

Csólyospálosi Általános Iskola a 10. Jubileumi Nagy Vagy! versenyen Iskolánk másodszor szerepelt a TV2 „Nagy Vagy!”…

Közzétette: Csólyospálosi Általános Iskola – 2019. november 15., péntek

Dávid Dorina 4. osztályos tanulónk rekeszmászása az első részben:

Két részben szerepeltünk, a második rész a TV2 műsorán november 17-én vasárnap délelőtt lesz látható.

Első Rész:

Második Rész: (hamarosan)

Kategória: Hírek