2019. április 12-én rendezte az üllési Fontos Sándor Tagintézmény a hagyományos Fontos Sándor Emléknapot tehetséges általános és alapfokú művészeti iskolások számára. Iskolánk tanulói több kategóriában is indultak és jól szerepeltek.

Népi ének kategóriában:

  • Gombos Milán   2. osztály     1. helyezett
  • Kapás Viola         3. osztály     2. helyezett
  • Provics Jázmin    4. osztály     2. helyezett
  • Deák Zsófia         8. osztály     3. helyezett
  • Indult még 2. osztályból Ördög Jázmin.

Rajzverseny, versillusztráció kategóriában:

  • Kónya Nóra          5. osztály     1. helyezett

Ebben a kategóriában indultak még Provics Jázmin (4. osztály), Pimbor Lilien (5. osztály) és Vida Roland (7. osztály).

Iskolánkat képviselték még szólóhangszeres kategóriában (zongorával)  Csíkos Rebeka (7. osztály), Petőfi- szavalóversenyen Pimbor Lilien (5. osztály), Hegedűs Bettina (6. osztály), Fűz Barbara és Csíkos Rebeka (7. osztály) tanulók.

A gyermekek felkészítését köszönjük iskolánk pedagógusainak és a versenyzők szüleinek!

Gratulálok a szép teljesítményhez!

Lakatos Anikó

tanító néni

Kategória: Hírek