2019. március 6-án körzeti Mezei Futóversenyen vettek részt iskolánk diákjai Ruzsán. Több korcsoportban is részt vettünk a versenyen. A gyerekek tanúbizonyságot tettek akaraterejükről és a futás és sport iránti szeretetükről. Az elsődleges cél a távok teljesítése volt.

A II. korcsoportos lányok ezüstérmet szereztek csapatban, ezzel továbbjutottak a megyei döntőre. A csapat tagjai: Gyöngyösi Hanna, Kapás Laura Mónika, Kapás Petra, Molnár Zita, Provics Jázmin.  Kovács Kevin II. korcsoportos fiúk között egyéniben 4. helyezést ért el, ezzel szintén bejutott a megyei döntőre.

A megyei döntőre 2019.03.20-án került sor Hódmezővásárhelyen.

Eredmények:

  • Kapás Petra: 13.
  • Molnár Zita: 37.
  • Kapás Laura: 46.
  • Provics Jázmin: 49.
  • Gyöngyösi Hanna 71.
  • Kovács Kevin 26.

Nagyon szép eredmény, hogy a megyei döntőn képviselték iskolánkat. Gratulálunk a versenyzőknek!

Pölös Gábor

Testnevelő

Kategória: Hírek