Örömmel osztjuk meg a hírt, hogy a 2018. évben benyújtott Ökoiskola cím pályázatunkat az Értékelő Bizottság támogatásra javasolta, és ezzel intézményünk ismét elnyerte az Ökoiskola címet. Az Ökoiskola cím használatára 2018. szeptember 1-től 2021. augusztus 31-ig vagyunk jogosultak, ezután pályázhatunk az Örökös Ökoiskola címre.

Az Ökoiskola cím annak a pedagógiai és intézményvezetési folyamatnak az elismerése, melynek eredményeképpen tanulóink számára természetessé válik az egészség- és környezettudatos életmód, az igazságos társadalmi berendezkedés iránti igény, a globális és lokális problémák iránti nyitottság. Az iskolánkban megszerzett tudást és értékrendet a tanulók családjuk vagy tágabb környezetük felé is közvetíthetik.

Kategóriák: HírekÖko