Az Újpest 1885 Szurkolói Klub meghirdette a „Schooltras vetélkedő”-t alsó tagozatosok részére. A verseny célja, hogy közelebb hozza a gyermekekhez a sport szeretetét, a hagyományok ápolásának fontosságát, a közösen elért cél felemelő érzését, miközben életre szóló élményekkel gazdagodhatnak a résztvevők. Feladatként meghirdették, hogy a jelentkező csapatok készítsenek egy Újpest szurkolói zászlót, valamint az online forduló során a versenyzők 23 kérdésből álló tesztsort oldjanak meg. A döntő pedig, hogy melyik csapat mennyi lájkot kap. A Csólyospálosi Általános Iskola 3. osztályosai megnyerték a Budapesten kívüli iskolák versenyét. Nyereményük egy osztálykirándulás Újpestre, ahol látogatást tehetnek az Aquaworldbe, a Tarzan parkba és a Szusza Ferenc stadionba.

                                                  Juhászné Szekeres Ildikó osztályfőnök

Kategória: Hírek