Gyuris Zsófia, iskolánk 8. osztályos tanulója felső tagozaton mind a négy évben bejutott a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny megyei fordulójába. Mind a négy alkalommal derekasan helytállt a – szinte kivétel nélkül- városi iskolák tanulói között, hiszen a több mint húsz fős mezőnyben hol hatodik, hol hetedik helyezést ért el. Az idei évben, az általános iskolás évek lezárásaként sikerült neki az eddigi legjobb eredményt hoznia, hiszen éppen hogy lecsúszott a dobogóról, de ennek ellenére büszkén elmondhatjuk, hogy Zsófi korosztályában Csongrád megye 4. legjobb helyesírója. Zsófi, szívből gratulálok a négy éven átívelő kitartó, szorgalmas munkádhoz, az elért eredményeidhez, kívánom, hogy ez a lendület ne szakadjon meg a középiskolás éveid alatt sem.

Á. Furus Jánosné felkészítő nevelő

Kategória: Hírek