• Köszönjük a felkészítést a Katalin- bál éjszakai táncához Lakatos Anikónak és Daka- Németh Katalinnak. Kép
 • Nálunk is járt a mikulás! Galéria
 • A Mikulás sapkája Videó
 • „Helyi értékeink fiatal szemmel” címmel rajzpályázatot hirdetett Szank Község Önkormányzata, Provics Lili 8. osztályos tanuló alkotásán településünk Helyi Értéktárába felvett értékeit jelenítette meg, amelyet különdíjjal jutalmaztak. Kép1, Kép2
 • 2017. december 9-én a Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda kömpöci telephelyén rendezték meg a kistérségi Helyi értékek és Hungarikumok című vetélkedőt a felső tagozatosok számára. Tanulóink ezúttal sem hazudtolták meg magukat, hiszen II. helyezést értek el. Mindemellett gazdag jutalmakkal térhettek haza. Felkészítő nevelő: Balogh-Kis Kitti Kép
  • Csapat tagjai:
    • Halácsi Anna
    • Provics Lili
    • Szabó Bence
    • Zsemberi Zsuzsanna
  Kategória: Rövidhírek