Iskolánk diákönkormányzata szeptember 15-én megtartotta alakuló gyűlését. Minden osztály (az 1. és 2. osztály kivételével) 3 főt választott tagjai közül képviselőnek. Ebben a tanévben a következő tanulók kapták a legtöbb szavazatot és váltak a diákönkormányzat tagjává:

3. osztály:

Barka Áron, Fischof Dávid, Vajger Ákos

4. osztály:

Gombos Milán, Kocsispéter Netti, Mezei Zétény

5. B osztály:

Kapás Viola, Pintér Eszter, Szennai Heléna

5. G osztály:

Márta Zsófia, Provics Regina, Rákóczi Ramóna

6. osztály:

Andrejcsik Bonita, Gyöngyösi Hanna, Provics Jázmin

7. osztály:

Kónya Nóra, Márta Gergő, Pimbor Lilien

8. osztály:

Bangó Dorina, Gombos Léna, Halácsi Borbála

A diáktanács elnöke: Halácsi Borbála

A diákönkormányzatot segítő pedagógus: Provicsné Fodor Nóra

Az Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Csólyospálosi Tagintézménye (6135 Csólyospálos, Kossuth L.u.58.) beiskolázási körzete: Csólyospálos község közigazgatási területe